DYREKCJA SZKOŁY

DYREKTOR SZKOŁY - Maria Dobosz

  WICEDYREKTOR
Mariola Bojanowska

 

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO
Alina Godlewska      

KIEROWNIK WARSZTATU SZKOLNEGO
Mariola Mątowska

SEKRETARIAT: pok. 13

sekretarz szkoły - Magdalena Matysek
samodzielny referent (kadry) - Renata Tarka

Księgowość: pok.12

główny księgowy - Halina Weroniecka
starszy specjalista (płace) - Danuta Orzechowska

Pozostali pracownicy administracji:

kierownik gospodarczy - pok. 34 - Barbara Szczepanowska
inspektor ds BHP - pok. 15 - Małgorzata Kaczmarska

Biuro Warsztatu Szkolnego: pok.15

technolog - Elżbieta Paczuska
magazynier - Elżbieta Rutkowska

Godziny pracy administracji szkoły - czytaj

Pedagog Szkolny

 Jadwiga Grzeszczak 

Rzecznik Praw Ucznia Marta Skolimowska - Kulma
Aleksandra Lewandowska
Biblioteka Mirosława Gubarew
Język polski Anetta Dzieżyc
Kamila Rajter
Benita Kończak
Iwona Polak
Historia
Wiedza o społeczeństwie
Aleksandra Połczyńska
Piotr Bogdański
Matematyka Aleksandra Maleńczyk
Ewa Banach
Małgorzata Adamska
Przemysław Pałkowski
Krzysztof Firer
Fizyka i astronomia
Chemia
Ewa Banach
Język angielski Agnieszka Ścigaj
Iwona Jasiulewicz
Agnieszka Pawelec
Kamila Rajter
Monika Makutonowicz
Karolina Lasota - Mincewicz
Kamila Rokicka
Język niemiecki Agnieszka Gadzała
Małgorzata Moneta
Angelika Gromulska
Biologia
Edukacja dla bezpieczeństwa
Mariola Bojanowska
Jarosław Korzeniewski
Karolina Lasota - Mincewicz
Przedmioty ekonomiczne
Podstawy przedsiębiorczości
Maria Dobosz
Małgorzata Adamska
Anna Miecznikowska
Jarosław Korzeniewski
Teresa Pawluczuk
Wychowanie fizyczne

Sylwester Skorupa
M. Sobczak - Andryszczyk
Ewa Siedliska

Małgorzata Myślińska

Urszula Plak

Anna Miecznikowska

Geografia Mariola Bojanowska
Arkadiusz Borysewicz
Anna Sokalska
Informatyka Anna Pisarczyk
Krzysztof Firer

Przedmioty zawodowe Dorota Dutkiewicz
Barbara Bukowska
Katarzyna Dobrzeniecka
Krzysztof Firer
Katarzyna Gliniecka
Alina Godlewska
Anna Kiłyk
Dorota Klisz
Mariola Mątowska
Urszula Samel
Irena Nosal
Piotr Niekucki
Anna Pisarczyk
Marta Skolimowska - Kulma
Marzena Szczech
Karolina Wojtusiak
Agnieszka Banaszczuk
Dorota Olejnik
Aleksandra Bala
Katarzyna Rogowicz
Joanna Kaczan - Gumińska
Karolina Hajec - Kalińska
Beata Lesz
Aleksandra Lewandowska
Kamila Urbańska
Krystyna Powroźnik
Marta Gołębiowska
Wojciech Sójka

Religia ks. Mateusz Turkowski
Artur Urban